VYSCO plus s.r.o. | komplexní správa IT, ochrana dat, cloud

Komplexní správa IT

Ať už zastupujete velkou společnost nebo vlastníte menší firmu, zajistíme vám komplexní správu IT. Chápeme, že každý zákazník má individuální požadavky, proto se na nás neváhejte obrátit a společně nalezneme nejvhodnější řešení právě pro vaše prostředí.

Mezi námi poskytované služby patří například zajištění kompletní instalace a konfigurace serverů, od samotného návrhu, až po finální zprovoznění a následnou správu. Samozřejmostí je i pravidelná údržba včetně aktualizací, kontroly zabezpečení a pravidelné zálohování. Nabízíme také kompletní vybudování sítě od návrhu a až po realizaci včetně zapojení všech komponent a prvků. Zajišťujeme také dodávky PC, periférií a příslušenství.

Naše služba profesionálního online monitoringu umožňuje efektivně a rychle dostávat pravidelné informace o stavu a zatížení jednotlivých komponent sítě.

Svým zákazníkům zajišťujeme také podporu uživatelskou, a to po telefonu formou Vzdálené pomoci nebo přímo na místě výjezdem technika. Podporujeme také vlastní IT oddělení a pracovníky některých našich partnerů.

Proč zvolit právě nás?

  • Díky dlouhodobým zkušenostem na trhu nabízíme profesionální a kvalifikovaný přístup
  • Neustále náš tým vzděláváme, hledáme nové možnosti a využíváme nejmodernější technologie
  • Umíme flexibilně reagovat na individuální požadavky našich zákazníků
  • Pomáháme firmám i jednotlivcům pracovat efektivněji
  • Snižujeme náklady na zaměstnávání vlastního správce IT

Nebojte se na nás obrátit, pokud potřebujete vyřešit správu IT dlouhodobě, ale i pokud máte aktuální IT problém. Garantujeme rychlé řešení problémů a pomůžeme vám pracovat efektivněji,
bez starostí o provoz vašeho vlastního IT oddělení
.

Poslat nezávaznou poptávku.