VYSCO plus s.r.o. | komplexní správa IT, ochrana dat, cloud

O firmě

Již v samotném názvu VYSCO je obsažena naše dlouholetá historie ("VÝpočetní Systémy COnsul"), která se začala psát už v roce 1991. Jako jedni z prvních jsme opravovali počítače Consul. Postupem času byly systémy Consul nahrazovány osobními počítači a také my jsme se začali více soustředit na dodávky vlastních počítačů ACV do různých podniků v Brně a na Moravě.

S příchodem operačního sytému Windows jsme se zaměřili zejména na prodej produktů založených na platformě Microsoft, a také na služby zahrnující dohled a správu interní sítě, serverů i klientských stanic, podporu koncových uživatelů našich zákazníků, dále také konzultace, návrhy řešení a realizaci specifických projektů, dodávky ucelených IT řešení „na klíč“ a v neposlední řadě prodej HW, SW a spotřebního materiálu.

Naším cílem je podporovat firmy v oblasti informačních technologií. V našem portfoliu naleznete obchodní společnosti, výrobní i státní podniky. Firmy podnikající v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, strojírenství, automotive či cestovního ruchu, účetní společnosti, advokátní kanceláře, grafická studia, maloobchodní prodejny a další.

Pokud potřebujete kvalitní služby a servis IT sítí, ochrany nebo zálohy dat, jsme pro vás ideální volbou. Věříme, že společně najdeme optimální řešení, které vyhoví vašim individuálním požadavkům. Ať už se jedná o náročnou instalaci serverů, návrh IT infrastruktury či celkový outsourcing IT.

Proč zvolit právě nás?

  • Díky dlouhodobým zkušenostem na trhu nabízíme profesionální a kvalifikovaný přístup
  • Neustále náš tým vzděláváme, hledáme nové možnosti a využíváme nejmodernější technologie
  • Umíme flexibilně reagovat na individuální požadavky našich zákazníků
  • Pomáháme firmám i jednotlivcům pracovat efektivněji
  • Snižujeme náklady na zaměstnávání vlastního správce IT
Podívejte se, jak realizujeme

Poslat nezávaznou poptávku.