VYSCO plus s.r.o. | komplexní správa IT, ochrana dat, cloud

Realizace

Jak pracujeme:

Zvýšení bezpečnosti
sítě

Zrychlení informačního
systému

Snížení četnosti
výpadků

Úspora času

Situace 1

Nejste spokojeni se stávajícím správcem sítě – na požadavky odpovídá za dlouhou dobu nebo vůbec, jeho řešení nejsou úplná a opakují se stejné chyby. Platíte za jeho neschopnost a absenci technické podpory, protože v případě problému se sítí vaši zaměstnanci nemohou pracovat.

Zobrazit řešení

Nejdříve se setkáme s vedením vaší firmy a seznámíme se s infrastrukturou sítě. Následně navrhneme způsob a podmínky kompletního převzetí správy IT. Často se bohužel stává, že bývalý správce sítě dělá všemožné problémy a nechce například vydat přístupové údaje. S tímto máme bohaté zkušenosti, proto když k tomuto dojde, víme, co dělat. Dojde ke krátké odstávce, když nuceně přebíráme síť resetem hesel a hacknutím serverů. Celou infrastrukturu pak napojíme na dohledový systém a uživatelům předáme kontakt na technickou podporu, která vždy vaše požadavky ochotně vyřídí.

Situace 2

Vaše firma se rozrostla a vám vznikla potřeba definovat role a efektivně řídit oprávnění přístupu k datům. E-mail vám funguje, ale potřebujete sdílet více informací a chcete mít vše dostupné i na mobilu.

Zobrazit řešení

Kompletní analýza prostředí může ukázat potřebu celou stávající strukturu sítě přepracovat. Dodáme návrh řešení a představíme jej vedení podniku, které se následně vyjádří, v jakém rozsahu bude chtít změny aplikovat. K základní realizaci je možné přidat i doplňkové návrhy jako např. více faktorové ověřování apod. Pro přebudování celé sítě je zpravidla nutné vyměnit serverovou základnu a zavést identitu v podobě Active Directory (AD), která je napojená na Azure Active Directory. Následně převést všechny stanice do nové AD, zavést identitu uživatelů a systém sdílení s definovaným oprávněním. Pošta se převede do Cloudu Office 365, čímž se splní požadavek mít vše dostupné i z mobilu. Síť se napojí na centrální dohled a vedení firmy dostává měsíční přehled o vaší infrastruktuře.

Situace 3

Máte problémy se sítí – často se vám seká informační systém a nemůžete pracovat. Již jste vyměnili některé síťové prvky, ale bez úspěchu.

Zobrazit řešení

Nejdříve přesně definujeme problém, provedeme detailní analýzu problému a měření výkonu sítě a serverů. Nalezneme příčinu problému a navrhneme možné způsoby řešení. Po odsouhlasení některé z variant upravíme například konfiguraci diskového pole, překonfigurujeme servery, případně provedeme jiné úkony tak, aby již informační systém běžel bezchybně. Síť také zpravidla napojujeme na dohledový systém, který značně redukuje četnost odstávek systému.

Poslat nezávaznou poptávku.